Archiv rubriky: aktuality

Start nové Hvězdné cesty je 21.3.2023

Milí “Hvězdoplavci”

Start další Hvězdné cesty je 20.3.2022.

Kdo by se chtěl zúčastnit – prosím hlaste se na mail astrolog/zavináč/astrosfera.cz nebo pište SMS na 737 382 484 (vzhledem k různým spamovačům, obchodním zástupcům atp., cizí telefony bez písemné předchozí domluvy nezvedám, navíc zde je špatný signál, tak se ani nedá moc dovolat).

Pokud i Vy jste se rozhodli, nenechat ruce v klíně, ale nastavit si svůj život směrem, ke štěstí, pohodě a harmonii – pak zrovna pro Vás, je určen můj nejlepší projekt – “Hvězdná cesta!, která má už za sebou mnoho úspěšných startů (Hvězdná cesta už běží už několik let) a množství spokojených “Hvězdoplavců”.

Neváhejte a staňte se jimi také Vy.

Nastudujte oč vlastně jde a pokud to vzbudí Váš vážný zájem, pak se dle pokynů na hlavní stránce – dole, přihlaste a já budu velmi potěšen, že Vás tou cestou, budu moci provést!

S úctou a pokorou Váš Hvězdný průvodce – Milan Gelnar

20.8.2016

Stává se vám, že se některé zásadní životní situace neustále opakují?

 Že se sice opakují v jiném čase, s jinými lidmi a v jiném prostředí, ale jejich podstata je stejná?

 Pokud ano, pak je velká pravděpodobnost, že nejdete tou správnou cestou – že nenaplňujete svůj životní úkol.

Pokud se chcete dozvědět co to je – následně jaká je ta Vaše, podívejte se na níže uvedené krátké video.

 Učiníte-li tak, dozvíte se co bych odpověděl, kdybych měl šanci se lidstvem podělit jen s jedním jediným, ale naprosto klíčovým poznáním svého života.

 Je to poznání, které by dle mého soudu měl u sebe znát každý!

 To proto, že je tím pověstným klíčem, jež odemyká dveře ke spokojenému, harmonickému a neplněnému životu.

Chtěli byste takový klíč ke svému životu nalézt?

Chtěli byste mít takový život?

Pokud ano, pak neváhejte a podívejte se na toto video zde: https://youtu.be/yLB9EnWCmHo

Zpětné vazby:

A protože mi jako reakce  na Hvězdnou cestu přišla moc pěkná reakce, rád se s ní o ni s vámi rozdělím.

Zde je:

Dobrý večer pane Gelnare,

velice děkuji za Váš pořad Hvězdné cesty. V průběhu Cesty se objevovaly různé otazníky, na které jste mi v následujících dílech dával odpovědi, což bylo úžasné!

I v budoucnu se k jednotlivým dílům budu vracet, hlavně k astrologickým věcem, do kterých se postupně vpravuji. Dříve jsem o tom neměl žádné informace. Musím říct, že pro začátečníka jako já je to super forma, protože co jsem si tak projížděl na různých instruktážních videích a v knihách, tak astrologie mi přišla jako těžko uchopitelná “věda”. Díky Vašemu způsobu podání se mi to jeví jako příjemná, ne až tak těžká záležitost, do které bych i do kázal časem proniknout.

Jinak co se týká Vašeho náhledu na život a rady, které se snažíte předávat, se delší dobu shodují i s mým intuitivním směřováním a snažím se to uplatňovat. Samozřejmě je zde spoustu pro mě nových informací, které se postupně budu snažit prozkoumat a vyzkoušet. Například ta magie peněz je zajímavá. Pak například “uzemňování” člověka chůzí naboso, pití té správné vody, a mnoho dalšího…třeba holotropní dýchání nebo regrese.

Ještě jednou Vám děkuji. Toto byl seriál, na jehož díly jsem se vždy tešil!  (já jinak teda žádné seriály v TV nesleduji 🙂

Přeji Vám mnoho úspěchů ve veškerém Vašem konání!

Spokojený účastník HC Tomáš.

Zdraví je to nejdůležitější co máme

14.5.2019

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Před nějakým časem, jsem se dostal k tomu, že jsem shlédl video s ruskou vědkyní – Prof. Dr. Gryaznevová – vedoucí mikrobiologie na Státní akademii v Moskvě.

Dostal jsem na něj doporučení s tím, že se jedná o něco mimořádného a určitě to musím vidět.

Viděl jsem a musím říci, že jsem nadšen a mám nyní jedinou touhu – to o čem paní profesorka mluví, na sobě vyzkoušet a mám zato, že to udělají i mnozí další.

Oč jde?

Probiotická bomba pro naše zdraví

Pevné zdraví, je téměř vždy spojeno s dobře fungujícím zažívacím traktem. Fungují-li dobře střeva, člověk je člověk nejen zdráv, ale také dobře naladěn a má radost ze života.

Díky současnému životnímu stylu a konzumaci převážně „mrtvých“ (průmyslově zpracovaných) potravin, většině populace však střeva bohužel správně nepracují.

Nyní je na trhu nové – dá se říci zázračné probiotikum – Bacillus subtilis, který spolu s dalším zázračným produktem Moringou z Tenerife, nastavuje poměry ve střevech tak, že likviduje to patologické a podporuje to prospěšné.

Moringa s probiotikem

Produkt se jmenuje MORINGA PLUS + Bacillus subtilis DSM 21097.

Jeho působením je např. likvidace gynekologických problémů, likvidace karcinogenních látek , kvalitnější sperma, pomoc při neplodnosti, likvidace virových infekcí, odstranění kardiovaskulárních problémů, , rozpouštění trombů, likvidace jinak velmi obtížně odstranitelné kandidy a mnoho dalšího. Vše ve výzkumech ověřeno na zvířatech i lidech.

Více o produktu moringa plus o probiotiku Bacillus subtilis sděluje Prof. Dr. Gryaznevová – vedoucí mikrobiologie na Státní akademii v Moskvě (video s českými titulky):

Pro odkaz na film – klikni na obrázek výše.

 

Duše a principy vesmíru

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nedávno jsem byl dotázán, zda je vše předem dáno, zda si duše dopředu volí, jakou zkušeností projde a co se nakonec stane.

A jak už to tak bývá – během noci jsem dostal velmi zajímavý materiál, který na to co zde odpovídám, krásně navazuje.

Abych mohl odpovědět na výše položenou otázku, začnu zeširoka.

Ano, každá duše před vstupem do nové inkarnace hodnotí co a jak se už naučila, jaké zkušenosti získala, jaké úrovně moudrosti dosáhla a volí si sama dobrovolně, jakými procesy projde a co se chce zde naučit – tedy tzv. „Karmický životní úkol“ (dá se vyčíst z horoskopu).

Nicméně vše se odehrává v prostředí vesmíru, který všemu dává rámec a podmínky – je to takové naše hřiště – kde duše hraje svou hru – pomůže Komenského rčení „Škola hrou“.

Náš vesmír je bipolární. To znamená, že je postaven na principu rovnováhy. Každé černé, odpovídá bílá, chladu – teplo, světlu – tma, mužské energii – ženská, jinu – jang, smrtelnému tělu – nesmrtelná duše …

Aby vesmír mohl fungovat, musí být vše v rovnováze. Pokud není – startují se automatické procesy – obvykle destrukčního charakteru, které mají za úkol rovnováhu opět nastolit.

K tomu, aby bylo možné odpovědět na výše uvedenou otázku, je třeba si také ujasnit, co je to duše?

Prastvořitel – nebo, chcete-li Bůh, se rozhodl poznat sebe sama – viz kniha Kerstin Simoné: Thovt Projekt lidstvo – vydalo nakladatelství Anch-Books.

A udělal to tak, že se rozdělil na nekonečné množství částeček (vědci tomu říkají „Teorie velkého třesku“, církev „ … Bůh řekl – Budiž světlo …“), které vyslal do vesmíru – tedy do prostoru svého stvoření, aby mu skrze jejich zkušenost vrátily zpět do zdroje informaci o tom, kým vlastně je.

A těmto částečkám říkáme my lidé – „duše“. Oproti Bohu jsou nekonečně malé, ale jejich podstata je boží! Pomůže představa moře a kapky vody – vlastnosti jsou stejné, jen množství je malé.

Úkolem nesmrtelné duše, je tedy procházet mnohými zkušenostmi, učit se a skrze zkušenosti dosahuje moudrosti, kterou předává zpět do zdroje.

Podstata všeho – jak už tvrdí i Kvantová fyzika – je energetická. I hmota je ve skutečnosti z 99.999% prázdným prostorem, byť našim smyslům se to jeví jinak, jejíž podstatou je energie aneb vlna, která má nějakou délku a frekvenci.

Člověk pak má v hlavě nástroj – mozek – na výrobu myšlenek. Myšlenky pak ve své podstatě nejsou nic jiného, než vibrace.

Člověk má tedy schopnost díky své boží podstatě – vyrábět vibrace – tedy zdroj všeho hmotného co existuje.

Převedeme-li to do praxe, tak co se děje?

Člověk má možnost ať už vědomým či nevědomý způsobem, vytvářet realitu!

Jak?

Tím, že si v mozku vytvoří zcela jasnou a jednoznačnou představu toho co chce realizovat a usiluje o to uplatněním své vůle. (Všichni úspěšní lidé měli jasnou představu a silnou vůli ji realizovat – viz např. Steve Jobs)

Pokud má jasnou představu a silnou vůli, tak co se stane?

Mozek vytvoří v duchovním světě (je to protipól světa hmotného) silnou a jasnou představu o toho co chce.

Pokud jsou představa a vůle dostatečně silné, nezbývá vesmíru nic jiného, než aby tuto představu zrealizoval i ve světě hmotném.

Pokud by to neudělal, byla by ve vesmíru nerovnováha a vesmír by tak nemohl existovat a zhroutil by se!

Na tomto principu fungují všichni úspěšní lidé, ale také známý objednávkový vesmírný systém, pozitivní myšlení, zázračná vyléčení atp..

Takže má odpověď na počátku článku danou otázku je:

„Ano dopředu je dán záměr, jakou má duše projít zkušeností, za jakých podmínek, v jaké rodině atp.. Ale každá duše má svobodnou volbu. Na ní pak je, jak to vše nakonec vyřeší.“

Na tomto principu také funguje prastaré Hermovo pravidlo: „Jak nahoře – tak dole, jak uvnitř – tak vně!“

Jinými slovy, jak si to nakonec každý z nás nastaví uvnitř, tak se to nakonec projeví vně.

Lze se pak divit tomu, že každý, kdo je negativní, tak se mu dějí negativní věci …?

Někdy jsou však podmínky dopředu nastaveny tak „drsně“ a duše není na tak vysokém stupni vývoje, aby mohla změnit nasměrování, pak se mohou dít věci, které jakoby neodpovídají vědomým záměrům. Pomůže představa lyžaře, který se vydá z prudkého svahu s tím, že vše dobře dopadne. Nakonec se ukáže, že přecenil své síly – nezvládne své lyže a napálí to do stromu … A odchází z tohoto světa. Ovšem obohacen o poznání, že příště se musí lépe připravit.

To ovšem neznamená, že trénovaný (má za sebou zkušenosti) a terénu i sebe znalý lyžař (má projitý terén a ví co od sebe může čekat), by tuhle jízdu nezvládl.

A jaké poučení z toho plyne?

Aneb, opravdu se vyplatí pracovat se svou duší!

Vyplatí se nastoupit proces, který už po tisíciletí propagují moudří a jehož doporučení je vytesáno i v Delfách – „Poznej sám sebe!“

Sebepoznání s pochopením svého „Karmického životního úkolu“ , ztotožnit se s ním, poznat hřiště resp. terén na kterém se bude hrát, své schopnosti a vlastnosti – to vše lze vyčíst z natálního horoskopu.

Na základě toho všeho si pak v duchovním světě vytvořit jasnou představu co chceme, přidat k tomu vůli a dát tak vesmíru možnost to zrealizovat v našem životě.

A není třeba se bát, že by to nevyšlo. Jde –li duše správně, pak jak kdysi říkávala Míla Tomášová: „On už to ten vesmír nějak zařídí!“

Co je „Karmickým životním úkolem“ a jak si nastavit to co v životě chceme realizovat učí „Hvězdná cesta“ Milana Gelnara – viz www.hvezdnoucestou.cz“ .

Na ni pak navazuje prohloubení a zdokonalování nastavených procesu aneb jak se správně chovat na Hvězdné cestě to zase učí projekt Kateřiny Mareškové: „Vědomí sebe“ – viz www.automatickepismo.cz .

A slíbený materiál – viz níže.

Nejdůležitější je být sám se sebou v pohodě aneb naše podstata je pocitová Vaše tělo potažmo to co se děje okolo vás je jen obrazem toho, jak se cítíte uvnitř.

(Aneb platí Hermovo pravidlo: „Jak nahoře tak dole, jak uvnitř – tak vně!)

Pocity vždy ovlivňují tělo a to zase ovlivňuje pocity. Jsou to navzájem spojené nádoby!

 

Když skrýváme své pocity, trpí naše tělo vředy, bolestmi hlavy, rakovinou, nádory, atd.  To, že budete jíst syrovou a zdravou stravu neznamená, že neonemocníte.

Tím si pouze nachystáte “pódium”, ale “představení” určují “herci”, které vyšlete na scénu.  A těmito “herci” jsou vaše pocity.  Nové vědecké testy nyní bezpochyby prokazují, že naše pocity jsou mocnější,  než cokoli si dokážeme představit. Doslova mohou vytvořit naši realitu.  Jde o obor epigenetické medicíny a na toto téma napsal skvělou knihu  “The Genie in Your Genes” (“Gin ve vašich genech”) Dr. Dawson Church.  Mohl bych napsat samostatnou knihu jen na toto téma.  Ale zkusím to shrnout stručně, jak jen to půjde…  Vaše buňky jsou malí vojáčci, kteří čekají na instrukce a jsou ochotni jít do boje a zemřít pro vás!

 

Každý z nich. Jen jim řekněte. A zde musíte být velmi, velmi opatrní. 

Vaše buňky totiž nerozumí sarkasmu. Berou to tak, že vše co řeknete, myslíte doslova! Například, pokud neustále říkáte, “cítím se děsně, kéž bych umřela”, hádejte co se stane. Začnete mít střevní problémy a vaše buňky začnou stárnout a odumírat.  Pokud máte zlomené srdce, začne vaše srdce slábnout.  Mnoho lidí doslova zemřelo na zlomené srdce.  Pokud se cítíte nechtění, vaše tělo z vás nechtěné začne dělat.  Pokud se cítíte skvěle a jste se svým životem spokojení, vaše tělo se začne  zázračně uzdravovat, často popírajíc logické vysvětlení.

 

Tento proces je okamžitý.  Myšlenky jsou ti nejmocnější léčitelé i zabijáci v našich životech!

 

Každá myšlenka, každý okamžik, každé konání má silný dopad na buňky v našem těle.  Pozitivní myšlenky s vysokou energetickou vibrací mohou vaše tělo zbavit nemoci.  Negativní, stresující myšlenky s nízkou energetickou vibrací vám mohou způsobit nemoc.  Dávejte velký pozor na to, co říkáte a posloucháte. Slova mají obrovskou moc!

 

Bylo prokázáno, že mluvení a myšlení správných myšlenek mění lidskou DNA.

 

Vypněte TV a zprávy. Jde o opravdovou toxicitu, která do vás vstupuje skrze vaše oči a mozek! Zbavte se všeho, co je ve vašem životě toxické! To zahrnuje zejména negativní lidi, myšlenky, záležitosti životního stylu, obrazy, záležitosti minulosti, obavy z budoucnosti atp.. Vzdalte se od všeho, co vás stresuje či nepodporuje vaši pohodu.

Stres je nehorší vrah ze všech!!! Stojí za téměř všemi nemocemi, doslova nás užírá!

Jen se sami sebe zeptejte: co vás užírá? Jaké pocity schováváte či zadržujete, které jsou pro vaši bytost tak “kyselé”, že ve vás doslova vyžírají díry? Nemůžete je v sobě zadržovat, to vás zabije.  Vyrovnejte se s tím, nebo jednoduše odejděte a nechte to být.

 

Chcete-li být v pohodě, musíte se osvobodit od problému či vztahu, který vás užírá! Pokud v sobě budete držet pocity a nepustíte je ven, pak budou hnisat.  Tato energie někam musí jít, takže se někde na vašem těle projeví ! A jak poznáte co je pro vás toxické a co vám škodí?

 

Velmi jednoduše.

 

Sledujte své pocity!

 

Pokud budou dobré – je vše OK.

 

Pokud budou vaše pocity nepříjemné – jsou překračovány vaše hranice a je potřeba to změnit!

 

Vyvolává – li ve vás někdo nebo něco negativní pocity, zbavte se jej nebo toho. Jen tak si uchováte pevné zdraví a pohodu. Jinak budete toxikování a nakonec onemocníte. Mějte na paměti, že vám doslova jde o život!

 

Každá negace se totiž podepisuje na vašem zdraví!

 

Na co myslíme – to také přitahujeme!

(Na co soustřeďujeme pozornost to roste!) Přestaňte lpět na špatných věcech, na frázích typu “co kdyby” a na neznámu.

 

(Jakékoli lpění (vztahy, peníze, majetek) je vždy zdrojem bolesti!)

 

Soustřeďte se na to, co VÍTE.

 

(Nevytvářejte domněnky! – Miguel Ruiz) Přestaňte přitahovat špatné věci tím, že z nich máte obavy – že na ně myslíte! Smějte se třeba jen tak – bez důvodu, dopřejte pozitivní vibrace vašim buňkám a  nastartuje se tak proces uzdravování.  USMÍVEJTE SE – DĚJE SE NĚCO MAGICKÉHO, KDYŽ SE NA LIDI USMÍVÁTE.
Ihned můžete pociťovat tu změnu energie.  Je to tak ohromující, mnoho lidí se rozpláče, jak se jim uleví.  NEDOVOLTE, ABY SE K VÁM ŠPATNÉ VĚCI DOSTALY. Jde o součást života.  Vesmír nemůže existovat bez rovnováhy. Stejně jako na každý den připadá jedna noc. A pak zase přijde den. Buďte trpěliví, nechte věci plavat a užívejte si tu jízdu.
MINULOST UŽ JE HISTORIE A TO, ČEHO SE BOJÍTE, SE V BUDOUCNU MŮŽE STÁT. ALE I NEMUSÍ!
Budete-li se soustřeďovat na minulost – obvykle si přivoláváte bolest, budete-li se soustřeďovat na budoucnost – obvykleji přivoláváte obavy – budete-li se soustřeďovat na pozitivní přítomnost – budete žít a vytvářet ty správné předpoklady pro pozitivní budoucnost! TAKŽE PŘESTAŇTE PLÝTVAT ENERGIÍ, VAŽTE SI VŠEHO A VYROVNEJTE SE S TÍM, CO JE PRÁVĚ V TENTO OKAMŽIK PŘED VÁMI !  ZAČNĚTE TÍM, ŽE BUDETE DĚLAT SEBE I OSTATNÍ LIDI ŠŤASTNÝMI.  Odstupte z vaší cesty a vaše uzdravování začne. Vždy buďte upřímní k sobě i ostatním.

 

Nehrajte s myslí žádné hry! ABYSME BYLI ŠŤASTNÍ, MUSÍME PŘIJMOUT TO CO JE A JEDNODUŠE SE S TÍM V KLIDU VYROVNAT s vědomím toho, že jsme uvnitř svobodní, ať už je to navenek jakkoli!  PODÍVEJTE SE NA LIDI, KTEŘÍ NIKDY NEONEMOCNÍ – JSOU POŘÁD OPTIMISTIČTÍ, V POHODĚ, NIC SI NEPŘIPOUŠTÍ, NIČEHO SE NEOBÁVAJÍ A VIDÍ JEN TY DOBRÉ VĚCI… J  “ŽIVOT ČLOVĚKA JE TAKOVÝ, JAKÝ SI HO JEHO MYŠLENKY UDĚLAJÍ.”

MARCUS AURELIUS

Proč se co děje a jak z toho ven?

Milí “Hvězdoplavci”!

Vím sice, že ještě jimi nejste, ale co není může být.

Záležet bude jen na Vás!

Proč?

Hned to vysvětlím.

Možná jste znepokojeni tím, co se v současné době děje. Možná Vás zneklidňuje dějí v Evropě,

na Ukrajině, v celém Arabském světě, ale i u nás (Vás) doma, v práci, v bezprostředním okolí.

O tom co se vlastně děje a jak z toho můžete ven, se Vám nyní pokusím vysvětlit.

Dostala se mi do rukou skvělá kniha Kerstin Simoné: Thovt projekt lidstvo. Je obsáhlá a někdy spíše připomíná sci-fi.

Jenže když se do ní začtete a otevřete své srdce, zjistíte, stejně jako já, že to tak je.

Protože však nemá každý možnost si ji přečíst, udělal jsem krátký výtah toho podstatného a na konci také dávám návod,

Jak vše zvládnout, jak si nastavit svou ochranu svou a svých nejbližších a být v klidu, pohodě a harmonii.

 Výpisky z knihy Kerstin Simoné –  Thovt projekt lidstvo

 O současnosti

(Doporučeno – čtěte srdcem!)

Mocní mají velký zájem na tom, aby lidstvo  (tedy i Vy) jste i nadále setrvávali v nevědomosti. Jak jinak si lze vysvětlit to co dělají?

Ze všech sil usilují lidem zabránit v poznání, protože sami se živí energiemi pocházejícími ze strachu lidí, jejich starostí a trápení.

Mezi lidmi se tak ve stále větší míře vyskytují únava, podrážděnost, bolesti hlavy, strachy všeho druhu, deprese a agrese.

V současné době však naštěstí na planetě probíhají očistné procesy (zahájeny byly kolem roku 2012 – pamatujete?). Země přechází do vyšší dimenze. Tím se mění magnetické frekvence Země, v důsledku čehož se proměňuje i počasí.

Nabývá tak extrémních podob – jistě jste si všimli. Nelze je dobře předvídat a meteorologové mají problémy s určováním přesných prognóz.

Není však třeba mít obavy.

Naopak. Je potřeba NEBÁT SE a neustále, cíleně ZVYŠOVAT SVÉ VIBRACE  (co to znamená a jak se to dělá – vysvětluji ve svém videu – odkaz viz níže)!

Kdo tak činí, tomu je vesmírem poskytována dostatečná podpora k pozitivní změně!

Dobrá zpráva je, že každý se může ihned chránit tím, že si uvědomí přítomnost a zahájí proces změny.

Poznáním a svobodnou vůlí se může rozhodnout pro zdravé tělo a silnou auru – svou energetickou ochranu před vším negativním!

Chránit se také může pomocí formule (modlitby) uvedené v kapitole Účinky vysokofrekvenčního záření na lidské tělo.

Nesmí však do svého vědomí vpouštět žádné pochybnosti ani negativní emoce, nesmí se nechat ovládat strachem.

Každá duše má svobodnou volbu! Bez jejího souhlasu se nic nemůže stát!

Svým strachem, však může narušit svůj ochranný energetický štít fyzického těla – svou Auru.

O Auře a vibracích

Tělo automaticky zvyšuje své vibrace a přizpůsobuje se vyšším sférám teprve postupně s procesem uvědomění – s vyšším poznáním. Světoznámý léčitel Sergej Lazarev, jenž má schopnost vidět auru, dokonce tvrdí, že se často stal svědkem toho, že pouhé jeho vysvětlení, způsobilo okamžité zacelení klientovy aury – což by jinak v budoucnu znamenalo jistou nemoc těla!!!

Aura – nebo-li energetický obal těla, funguje jako bezpečnostní bariéra – takzvaný strážce, který brání vstupu nepovolaným.

Není možné pobývat ve vyšších úrovních vědomí, jestliže se tělesné vibrace neshodují s vibracemi odpovídající oktávy!

Všichni vyšší tvorové jsou tímto způsobem chráněni před negativními vlivy nižších úrovní, či nositelů nižších vibrací! Dokonce se tvrdí, že pro ně bývají neviditelnými – prostě si jich nevšimnou.

To je zákon vesmíru, jejž nelze narušit ani změnit!

Zaujalo – li Vás to a chcete vědět více, prosím podívejte se na toto video:  https://youtu.be/YIHyKFZAcKQ

Podrobný návod na to, jak si vše správně nastavit – učím v rámci svého projektu „Hvězdná cesta“ – viz www.hvezdnoucestou.cz

Pozor!

Další Hvězdná cesta začíná již 5.1.2016!

Přeji Vám hvězdné dny!

Milan Gelnar

====================================================================================

Profesionální výklady horoskopů, astrologické poradenství, výuka astrologie, Hvězdná cesta, Focení aury a měření čaker

IČO: 15499596, č.ú.: 35-3923530257/0100

tel.: 737 382 484, 487 524 837, VOIP: 480 020 121

www.astrosfera.cz, www.hvezdnoucestou.cz

 

Králové měli své poradce, tak proč ne Vy?

Skvělé zprávy nejen pro účastníky Hvězdné cesty

Podekovani ucastnikum HC

Milí absolventi Hvězdné cesty či teprve zájemci o ni

Přeji  Vám nádherné dny a děkuji Vám, že jste projevili zájem o práci na sobě a vylepšení svého života! Je to skvělý počin neb vězte, že není lepší investice, než investice do sebe sama, do procesu svého vylepšování, zdokonalování a snahy učinit sebe sama šťastnějšími!

Na první pohled to sice vypadá egoisticky a sobecky, ale realita je taková, že když dokážeme pomoci sami sobě, velmi tím pomůžeme ostatním!

Nevěříte? Přesvědčte se sami …

Vzhledem k tomu, že už druhým rokem běží projekt “Hvězdných cest” rozhodl jsem se udělat takové malé, doufám ale že inspirativní shrnutí.

Chcete-li jej vidět, neváhejte a klikněte – zde !

 

S úctou a pokorou Váš Hvězdný průvodce Milan Gelnar

V čem je Hvězdná cesta výjimečná?

P1030239

Dříve než začneme spolupracovat, rád bych Vás upozornil na to, v čem je Hvězdná cesta výjimečná, v čem se výrazně liší od ostatních projektů. Vše spočívá v tom, že Hvězdná cesta vychází z Vaší individuality. Je stavěná přesně účastníku na míru!

Jiné podobné projekty individualitu nerespektují. Jsou nastaveny tak, že předají informace, ale nezajímá je osobnost účastníka.

HVĚZDNÁ CESTA JE JINÁ!

Je postavena na respektu Vaší osobnosti a celou dobu s ní intenzivně pracuje!

Na počátku Hvězdné cesty, je osobní konzultace (z pohodlí vlastního domova – prostřednictvím videokonference), kdy Vám z horoskopu vyčtu, sdělím a vysvětlím, jaká je Vaše podstata.

Ukážu silné a slabé stránky a specifikuji Váš tzv. „Karmický životní úkol“  –  co se máte v tomto životě naučit.

V průběhu procesu pak získáte, ucelené množství pečlivě vybraných, osvědčených a odzkoušených postupů od těch nejlepších.

Jejich součásti je podrobný návod k pochopení, jak to máte ve své osobnosti, nastaveno právě Vy. Vše upřesňují další dvě osobní konzultace.

Díky tomu si v průběhu cesty a po celý další život můžete na sobě aplikovat,  přesně cílené postupy k naplňování a realizaci toho, co opravdu ve svém životě chcete.

Těším se na práci pro Vás!
Krásné velikonoce Vám přeje Váš

„Hvězdný průvodce“ Milan Gelnar

Hvězdná cesta – pár reakcí Hvězdoplavců

P1030239

Milí zájemci o Hvězdnou cestu,

pro ty z vás, které zajímá jak na Hvězdnou cestu reagují ti, co ji zrovna procházejí ,  uvádím některá z posledních vyjádření současných  “Hvězdoplavců“, kteří se rozhodli se mnou vydat na Hvězdnou cestu. Dělím se tak s některými jejich zkušenostmi, názory atd.. Vyjádření jsou zejména z posledních dnů, kdy již mají skoro polovinu cesty za sebou – viz níže:

23.3.2014
Hezký večer pane Milane, upřímně ze srdce Vám děkuji za pomoc a “pošťouchnutí”! Vy to zkrátka umíte perfektně podat a příkladně ukázat. Ve Vaší režii mi to přijde naprosto jasné a jednoduché, díky moc!!!!!

Šla jsem na to asi moc složitě a komplikovaně, špatně jsem si vykládala všechny ty aspekty a vlastnosti, to jsem celá já, – navíc ten Uran nějak nemám ráda už od školy a on se mi za tu mou averzi určitě mstí. :-)))) Včera mě tedy fakt dostal – kluk ušatá!!! Rozhodil mi cvičky jako prvňáčkovi :-))))))) Jéééééé, ještě, že ty úkoly neznámkujete – to by byla “kule” jak vyšitá. :-O Docela se stydím…..

Jinak jsem vše myslela s nadsázkou a humorem – nepatřím mezi lidi co se snadno vzdávají – jsem býk. Takže i hlavou proti zdi….:-DDDDD Možná je můj horoskop “pohodový a hezký”, ale věřte, že vůbec nekoresponduje s mým reálným životem, to rozhodně ne. To je úplný opak. Proto jsem přece také od ledna na jisté “Hvězdné cestě” a je mi po dlooooooooooouuuuuuhé době zase dobře, takže bych byla blázen, abych z této cesty utíkala nebo uhýbala někam jinam…kvůli nějakému Uranu…a tomu, že jsem zrovna neměla den na “hvězdné puzzle” – vždyť jste tu ještě Vy. Teď ještě jo :-)))))) a to je fajn.  Děkuji a nádherný víkend!!!

Renata

PS: Hvězdná cesta je pro mě něco jako nový život – nebo alespoň krásný, přínosný dobrodružný a pohodový začátek nového života, který má náboj a chuť absolutní svobody a pohody kterou nic nesvazuje.  Mám pocit, že do teď jsem jen jaksi přežívala……a také vím, že tenhle pocit radosti, vědění a štěstí, který mi hvězdná cesta dává už nechci ztratit.

21.3.
Krásný dobrý večer,

po zhlédnutí dnešního videa vidím, že mne čeká další úkol. Věřím, že se s ním v pohodě poperu. Každé Vaše video očekávám s napětím a zvědavostí. Myslím si, že každý kdo na stoupil “Hvězdnou cestu” z ní může čerpat a vzít si do svého života to co potřebuje! Tím chci říct, že nikdo se nemusí bát vstoupit na “Hvězdnou cestu” neboť pro mnoho znás je  inspirací! Takže se těším na další video a přeji spokojené Hvězdoplavce.

S pokorou a úctou se loučím přeji příjemný večer Růžena

21.3.
Dobrý večer, musím Vám opět poděkovat a velice Vás pochválit za další bezva video a povídání! Je to fajn, že se člověk pořád učí něčemu novému a ještě tak příjemným a milým způsobem a k tomu bonus navíc = usměvavý a sympatický průvodce!

Nicméně dnes jsem se při rozboru II.domu svého horoskopu přímo vyděsila a v podstatě nevím jak si to celé vyložit :-). Určité věci a souvislosti mě napadly, ale není to nic pozitvního – přímo naopak a tak už jsem přemýšlela i o tom, zda by nebylo lepší narodit seznovu a nějak jinak (při jiném postavení hvězd) :-)))))  Jsem z toho fakt jelen……. Můžete mi prosím alespoň trochu poradit, trochu mě nasměrovat?

Předem Vám děkuji a přeji hezké dny!!!! E.

14.3.
Pane Gelnar, Dekuji za uspokojujici odpovedi! Uzasne! Hvezdna cesta me moc bavi!

Jeste k te opticke iluzi, to ze jsem postavu vnimala otacet se jednim a pak druhym smerem bylo zpusobene tou pauzou. Bez ni bylo tezke to prepinat z leve na pravou hemisferu v prubehu pohybu.

Irena

3.3.
Ahoj Milane, přeposílám Tvůj e-mail s Hvězdnou cestou pár známým, kteří se o duchovní cestu zajímají…   Jsi úžasný!!!! Obdivuji, co jsi za těch dvacet let, co Tě znám, dokázal. Jana

3.3.
Dobrý den pane Milane.

…Jen jsem pochopila, že moje zdravotní problémy budou pořád, dokud nenajedu na Hvězdnou cestu, nebo hodně podobnou cestu zcela…Je tam prostě spojeno duchovno-fyzično a jsem moc ráda, že jsem už předtím byla na Vašich stránkách a že jste tedy vymyslel (Hvězdnou cestu) super harmonizační životní program, nevím o nikom, kdo by dělal takové kurzy po netu, tudíž lépe přístupné pro všechny, ať jsou z Aše, či z Moravy…Navíc tedy za velice slušné peníze, kde tuto částku za celý ”12 – týdenní kurz” mnozí chtějí za víkend. Dostala jsem se kdysi na jeden čtyřdenní kurz kineze, nenaučila se skoro nic,byl totiž pro pokročilé a to mi nikdo nesdělil a dala jsem za to okolo osmi ! tisíc.Já neměla, dala mi to máma, byla jsem prostě na dně psychicky…a přes známého, jak je to úžasné…

Takže tímto děkuji :-), Ivana

Reakce leden  a únor 2014

Dobrý den pane Gelnar !   Srdečně Vás zdravím Z hájovny ! Děkuji za další video a příjemný, srozumitelný výklad ! L.

Dobrý večer pane Milane,děkuji za Vaše videa sleduji je většinou 2x. Je to super.Úkoly se snažím plnit, ale vše nevychází na 100% , přesto jsem ráda, že jdu s Vámi Hvězdnou cestou. Ještě jednou děkuji s úctou a pokorou  R.

Tvá Hvězdná cesta je velmi příjemná, díváme se na to vždy oba s Helenkou. Co ale časově zcela  nezvládám, je plnění těch úkolů. A to je také hlavní kámen úrazu – úkolů je na můj vkus mnoho, navyknout si na denní rituály po vstanutí a večer rekapitulace dne/plán na zítřek (znám z Carnegieho) atd. je velmi těžké a chce to opravdu hodně drajvu. Mně osobně trvá velmi dlouho, než se dokopu nějaký zvyk si osvojit. Martin

Milane ahoj, tak tahle se moc povedela. Praktické, jasné, zábavné.Díky P.

Dobrý den, hrozně moc vám děkuju za informace, hned jsem klidnější, že se to nikde tady neztratilo. Každopádně se moc těším na vaše materiály. Jen tak mimochodem dělám vše jak jste povídal ráno fixace, tapping atd. a asi před 10 dny jsem začal zase praktikovat chození bos po trávě na zahradě ráno, je to super, já to dělal už dříve ale pak jsem nějak přestal přes zimu a dělal jsem jen masáže plosek nohou atd. ale z vlastní zkušenosti vím, že skvělé je chodit bos a jaký fantastický dopad na vaše zdraví to má. V tom okamžiku  všechny problémy mizí 🙂 Mějte se moc krásně a ještě jednou díky. S pozdravem M.

Dobrý večer, vážený pane Milane, vsuvka je opravdu fajn :-D, ale odkaz na youtube už je prý smazaný, tedy ten, co uvádíte níže…, ale je tam jiný a tak není vůbec problém. Musím říci, že videa jsou opravdu příjemná a mě to baví se zároveň s Vaším horoskopem   na chvíli pitvat v tom svém.

Chci Vám ale napsat, že jsem se posunula do jakéhosi klidu, nebo mi to přijde???:-)…Jakoby mi opravdu házel život klacky pod nohy ze všech stran, skoro ze všech a já je nechávám, ať si lžou, bordelaří, když jim to vyhovuje.Tady prostě do budoucna si něco nastolím, nebo půjdu za svým klidem… I.

Dobré ráno pane Gelnar, v pátek mi došla kniha a další materiály od Vás, moc děkuji :-). Nejdříve bych Vám chtěla pochválit knihu (a Vás), jak vtipně a trefně jste Astr. předehru napsal. Od srdce jsem se při krátkých situačních popisech znamení zasmála (a šla do sebe… :-)). Sedělo to PŘESNĚ! 😀 Super. 🙂 jinak teď trochu nestíhám, obě holky nachlazené, tak mám skluz (i s videi). Nicméně co jsem viděla, je pro mne opravdu přínosné a snažím se podle toho řídit.. (rituály, strava, voda, komunikace, a hlavně můj karmický životní úkol…). Tak jen doufám, že Vesmír 🙂 můj záměr  pochopí, a snad vše v klidu půjde… Děkuji mockrát,přeju Vám pěkné Jaro,a jsem ráda, že jsem Vás potkala  🙂 s pozdravem Brigit

Hudba na CD je, uprimne, uzasna. Kdyz se clovek zaposloucha skutecne pozorne vnima i relativne potlacne zvuky, ktere se vzajemne prolinaji a predevsim bubny. Vse tvori dokonaly celek. Dekuji a pekny vecer. PMi

Aktualita č. 2 – Zásadní předpoklady

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Milí „Hvězdoplavci“

Dříve než se spolu se mnou vydáte Hvězdnou cestou, bude dobré si ujasnit a přijmout několik zásadních předpokladů. To proto, že má být cesta úspěšná, měl by každý znát základní předpoklady z nichž se vychází a na nichž se staví.

Prvním předpokladem je, přijmout a ztotožnit se s tím, co už nyní  tvrdí i současná věda prostřednictvím svého představitel kvantového fyzika – Amita Goswamiho  – že existuje něco, co je všemu v tomto vesmíru nadřazeno.

Amit Goswami ve filmu „Kvantový aktivista oficiálně sděluje: „… existuje tzv. NE LOKÁLNÍ VĚDOMÍ, které v sobě obsahuje nekonečné množství dosud neprojevených možností“ do něhož má možnost vstoupit každý. Nebo-li každý může v rámci svých možností realizovat vše co si jen dokáže představit …

Pokud má někdo pochybnosti a nemá svůj vnitřní prožitek, nechť se podívá na výše zmíněný film. Odkazují na něj i tyto stránky. Film je dobré vidět několikrát!

Druhým předpokladem je, že tady nejsme náhodou, že náš život má jasně daný smysl
a směřování!

Každý z nás je jedinečný a všichni jsme na cestě za jediným cílem –  dosáhnout dokonalosti. Dokonalost ovšem není otázkou jednoho života. Jinými slovy, naše současné smrtelné tělo, je pouze dopravním prostředkem a dočasným příbytkem na cestě naší nesmrtelné duše.

A opět – pokud má někdo pochybnosti a nemá vnitřní prožitek (většina z těch co prošli hlubokými stavy změněného vědomí – např. formou dynamických meditací, holotropního dýchání atp. onen prožitek má …), nechť se podívá na další film „O tom co se děje v době umírání“ ( kdo chce jít ještě hlouběji může si nastudovat Tibetskou knihu mrtvých“). I na tento film odkazují tyto stránky.

Třetím zásadním předpokladem, je pochopit princip tvrzení – „Aby se změnilo to vně, musí se nejdříve změnit to uvnitř!“.

Každý chápe, že chce-li se podívat na komedii, musí do promítačky dát film s komedií, chce-li vidět horor, musí tam dát horor atd..

Málokdo však chápe, že chce-li žít šťastný, pohodový a spokojený život, musí si to také tak nastavit v programech, které jedou v našich hlavách, srdci a nitru. A to Hvězdná cesta bude učit.

Obvykle, chceme –li něco změnit, snažíme se to měnit prostřednictvím okolí. Tak  věci přes veškerou naši snahu nefungují. Pomůže předtava, že to je jakoby jsme se postavili před plátno, na který se promítá film a snažili se nějak přemalovat děj, který se tam promítá. Ať se snažíme sebeusilovněji, film jede stále dál, bez ohledu na to, co s tím plátnem vyvádíme.

Jinými slovy, musíme se podívat do svého nitra a pokud tam jsou nastaveny jiné programy, jiné procesy, jiné děje, než ty které by měly přinést, kýžený „životní film“, tak tam musíme udělat změny.

A o tom především bude Hvězdná cesta. O změnách, které se budou nastavovat vevnitř, tak aby se mohly projevit vně.

Posledním, pro dnešek, ale o to zásadnějším předpokladem je, že aby se něco mohlo změnit, nestačí jen něco vědět, ale také je NUTNO KONAT!

Většina z nás tuší, že lidstvo obecně uvízlo ve změti informací, které nejsou-li účelně použity, pak nejsou k ničemu a tělo jen oslabují. Mám na mysli nejen spoustu balastu, který se ve školách děti učí a v životě pak nikdy nepoužijí, ale zejména všechny ty bulvární články, zprávy  a informace, které nám jsou podsouvány jako něco, bez čeho nemůžeme žít, přičemž opak je pravdou!

Takže je potřeba nejen konat, ale také se odříznout od nepodstatných život komplikujících informací – ale o tom až zase příště.

A protože čas od času na nás přichází  chřipkové období, podělím se s receptem, který se mi poslední dobou nejen osvědčuje, ale také chutná.

Jde o „Zázvorový likér“.

Recept: 150 g strouhaného zázvoru, 150 g medu, 1 oloupaný citrón nakrájený na plátky a OLYMPUS DIGITAL CAMERA0.5 l vodky (já dávám hruškovici). Vše smícháme a necháme 3 dny louhovat. Pak scedíme a pijeme každý den štamprli.

Údajně se nám chřipka obloukem vyhne. Pro mne je to cca 2 měsíce stará novinka a musím říci, že zatím funguje. Navíc mi to opravdu hodně chutná.

A ještě jedna poznámka. Moje maminka si z toho vylouhovaného ještě vaří čaj a velmi si to pochvaluje.

Mějte se náramně a těším se na Hvězdnou cestu s vámi!

S úctou a pokorou Váš Milan Gelnar

P.S.:
Pokud byste měli nějaký podobný osvědčený tip, klidně se v rámci diskuse podělte. Ostatní to jistě rádi přivítají …