Hvězdná cesta – pár reakcí Hvězdoplavců

P1030239

Milí zájemci o Hvězdnou cestu,

pro ty z vás, které zajímá jak na Hvězdnou cestu reagují ti, co ji zrovna procházejí ,  uvádím některá z posledních vyjádření současných  “Hvězdoplavců“, kteří se rozhodli se mnou vydat na Hvězdnou cestu. Dělím se tak s některými jejich zkušenostmi, názory atd.. Vyjádření jsou zejména z posledních dnů, kdy již mají skoro polovinu cesty za sebou – viz níže:

23.3.2014
Hezký večer pane Milane, upřímně ze srdce Vám děkuji za pomoc a “pošťouchnutí”! Vy to zkrátka umíte perfektně podat a příkladně ukázat. Ve Vaší režii mi to přijde naprosto jasné a jednoduché, díky moc!!!!!

Šla jsem na to asi moc složitě a komplikovaně, špatně jsem si vykládala všechny ty aspekty a vlastnosti, to jsem celá já, – navíc ten Uran nějak nemám ráda už od školy a on se mi za tu mou averzi určitě mstí. :-)))) Včera mě tedy fakt dostal – kluk ušatá!!! Rozhodil mi cvičky jako prvňáčkovi :-))))))) Jéééééé, ještě, že ty úkoly neznámkujete – to by byla “kule” jak vyšitá. :-O Docela se stydím…..

Jinak jsem vše myslela s nadsázkou a humorem – nepatřím mezi lidi co se snadno vzdávají – jsem býk. Takže i hlavou proti zdi….:-DDDDD Možná je můj horoskop “pohodový a hezký”, ale věřte, že vůbec nekoresponduje s mým reálným životem, to rozhodně ne. To je úplný opak. Proto jsem přece také od ledna na jisté “Hvězdné cestě” a je mi po dlooooooooooouuuuuuhé době zase dobře, takže bych byla blázen, abych z této cesty utíkala nebo uhýbala někam jinam…kvůli nějakému Uranu…a tomu, že jsem zrovna neměla den na “hvězdné puzzle” – vždyť jste tu ještě Vy. Teď ještě jo :-)))))) a to je fajn.  Děkuji a nádherný víkend!!!

Renata

PS: Hvězdná cesta je pro mě něco jako nový život – nebo alespoň krásný, přínosný dobrodružný a pohodový začátek nového života, který má náboj a chuť absolutní svobody a pohody kterou nic nesvazuje.  Mám pocit, že do teď jsem jen jaksi přežívala……a také vím, že tenhle pocit radosti, vědění a štěstí, který mi hvězdná cesta dává už nechci ztratit.

21.3.
Krásný dobrý večer,

po zhlédnutí dnešního videa vidím, že mne čeká další úkol. Věřím, že se s ním v pohodě poperu. Každé Vaše video očekávám s napětím a zvědavostí. Myslím si, že každý kdo na stoupil “Hvězdnou cestu” z ní může čerpat a vzít si do svého života to co potřebuje! Tím chci říct, že nikdo se nemusí bát vstoupit na “Hvězdnou cestu” neboť pro mnoho znás je  inspirací! Takže se těším na další video a přeji spokojené Hvězdoplavce.

S pokorou a úctou se loučím přeji příjemný večer Růžena

21.3.
Dobrý večer, musím Vám opět poděkovat a velice Vás pochválit za další bezva video a povídání! Je to fajn, že se člověk pořád učí něčemu novému a ještě tak příjemným a milým způsobem a k tomu bonus navíc = usměvavý a sympatický průvodce!

Nicméně dnes jsem se při rozboru II.domu svého horoskopu přímo vyděsila a v podstatě nevím jak si to celé vyložit :-). Určité věci a souvislosti mě napadly, ale není to nic pozitvního – přímo naopak a tak už jsem přemýšlela i o tom, zda by nebylo lepší narodit seznovu a nějak jinak (při jiném postavení hvězd) :-)))))  Jsem z toho fakt jelen……. Můžete mi prosím alespoň trochu poradit, trochu mě nasměrovat?

Předem Vám děkuji a přeji hezké dny!!!! E.

14.3.
Pane Gelnar, Dekuji za uspokojujici odpovedi! Uzasne! Hvezdna cesta me moc bavi!

Jeste k te opticke iluzi, to ze jsem postavu vnimala otacet se jednim a pak druhym smerem bylo zpusobene tou pauzou. Bez ni bylo tezke to prepinat z leve na pravou hemisferu v prubehu pohybu.

Irena

3.3.
Ahoj Milane, přeposílám Tvůj e-mail s Hvězdnou cestou pár známým, kteří se o duchovní cestu zajímají…   Jsi úžasný!!!! Obdivuji, co jsi za těch dvacet let, co Tě znám, dokázal. Jana

3.3.
Dobrý den pane Milane.

…Jen jsem pochopila, že moje zdravotní problémy budou pořád, dokud nenajedu na Hvězdnou cestu, nebo hodně podobnou cestu zcela…Je tam prostě spojeno duchovno-fyzično a jsem moc ráda, že jsem už předtím byla na Vašich stránkách a že jste tedy vymyslel (Hvězdnou cestu) super harmonizační životní program, nevím o nikom, kdo by dělal takové kurzy po netu, tudíž lépe přístupné pro všechny, ať jsou z Aše, či z Moravy…Navíc tedy za velice slušné peníze, kde tuto částku za celý ”12 – týdenní kurz” mnozí chtějí za víkend. Dostala jsem se kdysi na jeden čtyřdenní kurz kineze, nenaučila se skoro nic,byl totiž pro pokročilé a to mi nikdo nesdělil a dala jsem za to okolo osmi ! tisíc.Já neměla, dala mi to máma, byla jsem prostě na dně psychicky…a přes známého, jak je to úžasné…

Takže tímto děkuji :-), Ivana

Reakce leden  a únor 2014

Dobrý den pane Gelnar !   Srdečně Vás zdravím Z hájovny ! Děkuji za další video a příjemný, srozumitelný výklad ! L.

Dobrý večer pane Milane,děkuji za Vaše videa sleduji je většinou 2x. Je to super.Úkoly se snažím plnit, ale vše nevychází na 100% , přesto jsem ráda, že jdu s Vámi Hvězdnou cestou. Ještě jednou děkuji s úctou a pokorou  R.

Tvá Hvězdná cesta je velmi příjemná, díváme se na to vždy oba s Helenkou. Co ale časově zcela  nezvládám, je plnění těch úkolů. A to je také hlavní kámen úrazu – úkolů je na můj vkus mnoho, navyknout si na denní rituály po vstanutí a večer rekapitulace dne/plán na zítřek (znám z Carnegieho) atd. je velmi těžké a chce to opravdu hodně drajvu. Mně osobně trvá velmi dlouho, než se dokopu nějaký zvyk si osvojit. Martin

Milane ahoj, tak tahle se moc povedela. Praktické, jasné, zábavné.Díky P.

Dobrý den, hrozně moc vám děkuju za informace, hned jsem klidnější, že se to nikde tady neztratilo. Každopádně se moc těším na vaše materiály. Jen tak mimochodem dělám vše jak jste povídal ráno fixace, tapping atd. a asi před 10 dny jsem začal zase praktikovat chození bos po trávě na zahradě ráno, je to super, já to dělal už dříve ale pak jsem nějak přestal přes zimu a dělal jsem jen masáže plosek nohou atd. ale z vlastní zkušenosti vím, že skvělé je chodit bos a jaký fantastický dopad na vaše zdraví to má. V tom okamžiku  všechny problémy mizí 🙂 Mějte se moc krásně a ještě jednou díky. S pozdravem M.

Dobrý večer, vážený pane Milane, vsuvka je opravdu fajn :-D, ale odkaz na youtube už je prý smazaný, tedy ten, co uvádíte níže…, ale je tam jiný a tak není vůbec problém. Musím říci, že videa jsou opravdu příjemná a mě to baví se zároveň s Vaším horoskopem   na chvíli pitvat v tom svém.

Chci Vám ale napsat, že jsem se posunula do jakéhosi klidu, nebo mi to přijde???:-)…Jakoby mi opravdu házel život klacky pod nohy ze všech stran, skoro ze všech a já je nechávám, ať si lžou, bordelaří, když jim to vyhovuje.Tady prostě do budoucna si něco nastolím, nebo půjdu za svým klidem… I.

Dobré ráno pane Gelnar, v pátek mi došla kniha a další materiály od Vás, moc děkuji :-). Nejdříve bych Vám chtěla pochválit knihu (a Vás), jak vtipně a trefně jste Astr. předehru napsal. Od srdce jsem se při krátkých situačních popisech znamení zasmála (a šla do sebe… :-)). Sedělo to PŘESNĚ! 😀 Super. 🙂 jinak teď trochu nestíhám, obě holky nachlazené, tak mám skluz (i s videi). Nicméně co jsem viděla, je pro mne opravdu přínosné a snažím se podle toho řídit.. (rituály, strava, voda, komunikace, a hlavně můj karmický životní úkol…). Tak jen doufám, že Vesmír 🙂 můj záměr  pochopí, a snad vše v klidu půjde… Děkuji mockrát,přeju Vám pěkné Jaro,a jsem ráda, že jsem Vás potkala  🙂 s pozdravem Brigit

Hudba na CD je, uprimne, uzasna. Kdyz se clovek zaposloucha skutecne pozorne vnima i relativne potlacne zvuky, ktere se vzajemne prolinaji a predevsim bubny. Vse tvori dokonaly celek. Dekuji a pekny vecer. PMi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *