Archiv rubriky: Elixír mládí

Být stále mlád – možná to jde – vyzkoušejte sami …

Milan Gelnar doporucujeNemožné? Naopak velmi reálné.

Pokud Vás to zaujalo a chcete hned na sobě vyzkoušet – klikněte na banner vlevo.

Systém Vás pak navede přímo na e-shop, kde si můžete produkt zakoupit.

Více informací o zázračném produktu zde:

K telomeráze se upínají zraky vědců hledajících prostředek prodloužení lidského života či dokonce nesmrtelnosti.

Každé jádro buňky obsahuje 23 párů chromozomů, což jsou dlouhá vlákna DNA s genetickou informací. Na konci těchto vláken jsou speciální zakončení tzv. telomery chránící konce DNA.

Pokud jsou telomery dlouhé, buňka se může správně rozmnožovat. Čím je člověk starší, tím má kratší telomery. Jakmile se telomery zkrátí na kritický bod, přestane se buňka rozmnožovat a umírá.

v roce 2009 byla udělena Nobelova cena za fyziologii a medicínu za objev enzymu “telomerázy” (chemického katalyzátoru) a principu ochrany DNA pomocí telomer Elizabeth Blackburnové, Carol Greiderové a Jacku Szostakovi.

Dr. Bill Andrews (molekulární biolog) je převědčen, že telomeráza bude klíčem k vyléčení všech nemocí.Tvrdí, že tento výzkum na zpomalování stárnutí by se měl brát velmi vážně, protože poprvé v historii jde o laboratorně ověřené možnosti nesmrtelnosti buňky. On sám po roce užívání TA 65 lépe vidí – pořídil si nové slabší brýle, cítí se lépe, zmizely mu stařecké skvrny a zlepšil se při běhu.

POZOR!!!

Na českém trhu je nyní dostupný přírodní aktivátor pro lidské telomery pod názvem MTT.

Vědci a doktoři z MoringaGarden přišli s jedinečnou kombinací Moringa+Telomeráza, která díky unikátnímu zpracování prokazatelně aktivuje telomery.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Koupání v zamrzlém bazénu …

(Milana Gelnara) zkušenost ke dni 1.8.2016:

MTT konzumuji v menší míře, než je doporučeno a přesto jsem jejími dopady nadšen.

Opravdu pociťuji mnohem více energie. Obvykle jsem už v deset večer byl po celém dni “grogy” a byl rád, že jsem v posteli.

Nyní jsem ještě ve 23 h. svěží stejně jako se ráno budím hned po rozednění a mám energii a chuť do dalšího dne.

Již asi třetí den jsem ale začal přes brýle blbě vidět (jsem krátkozraký). Nevěděl jsem co to je. Brýle jsem sundal a ejhle, viděl jsem mnohem lépe, než jindy, když jsem brýle sundal. Prostě se mi vylepšil zrak.

Konzultoval jsem to a od dodavatelky MTT pro ČR a SR Renaty Steinmetzové se dozvěděl:

Ano, rozumim , ja cerpam z prokazatelnych ucinku u mych klientu, kteri se mi vraci a nakupuji dalsi MTT, protoze jim to prokazatelne zlepsuje stav a citi energii, zije se jim lepe a mladnou pred očima.

Kdyz jsem byla u rodicu, tak mi moje mamka rikala, ze se ji tocila hlava a delalo se ji spatne, premyslela cim to muze byt, a pak ji napadlo zkusit starsi slabsi bryle /normalne nosi  kolem 5 dioptrii/,  a jupiii,  videla se slabsimi brylemi skvele a hlava se prestala tocit.  Takze i tvuj zazitek s brylemi je realny. Ikdyz velmi rychly, ale pokud je nekdo docela vycisten, jsou tam uspechy rychlejsi.   Takze to me potesilo …                    Renata Steinmetzová 25.7.2016

Zpětné vazby uživatelů MTT

Co nám sdělují naši klienti o zkušenostech s užíváním MTT? Všichni jsou nadšeni a někteří vidí první výsledky již po týdnu užívání, jiní třeba až za několik měsíců. Jsou to vlastní osobní prožitky, které jsou nepřenosné. Každý je jedinečný, má svůj individuální metabolismus, stravování, podmínky, apod.  Každý, kdo MTT začne užívat, pozoruje pozitivní změny. MTT jde do hloubky, řeší problémy, které se mnohdy zdály neřešitelné, a posunuje hranice zdraví. Jedná se o zcela přírodní látky, a přitom tak účinné.

Michal

Po krátkém období 14 dnů od začátku užívání, jsem si již uvědomil jednu či další pozitivní změnu. Pozoroval jsem, že hojení je mnohem rychlejší.  Zrovna jsem měl asi 4 cm dlouhý hluboký řez na ukazováčku, který je nyní již zcela zarostlý a to jen po třech dnech. Dále mám dědičně artritidu, která začala na prstech před několika lety a rychle se zhoršovala. V té době jsem začal s Moringou. To také pomohlo. Takže artritida se zastavila a dokonce mírně poklesla v průběhu let tak, že neexistují žádné závažnější problémy. Zbytek nyní vyřešilo  MTT !

 Láďa

Začali jsme začátkem srpna s příjmem MTT. Září jsme si dali pauzu, pak zase začátkem října. Po 1 týdnu, jsem uviděl v zrcadle změnu, která mě učinila šťastným a přiměla mě, že se teď častěji dívám do zrcadla, než je nezbytné. Před pěti lety mi byl chirurgicky odstraněn bazaliom (kožní nádor) na nose blízko pravého oka. Několik centimetrů dlouhá jizva šikmo přes nos a potom výše do 2 cm na čele se docela rychle hojila a byla sotva viditelná. Až na přibližně jeden a půl cm tvrdé jizvy nádoru, která překrývala koutek pravého oka. Po uvedeném týdnu tento nádor změkl, a potom zmizel, a já jsem mohl vidět opět koutek oka. Nezměnil jsem nic v mé každodenní rutině. Zdravě žijeme již dávno, a proto žádné “wow” výsledky nebyly. Ale tento “Wow” zážitek ráno v zrcadle mi prostě dělá radost. Dobře, že MTT existuje. Díky.

Petr

Užíval jsem MTT spíše z povinnosti, co mi doma pro zdraví nachystají, to sním. Moje dávkování bylo, ráno a večer, přes poledne jsem si buď nevzpomněl, nebo neměl čas. Po 2 týdnech užívání mě rozbolel zub moudrosti. Šel jsem tedy k lékařce, která zjistila, že ze zubu tam nezbývá skoro nic a mám zánět v dásni a že zub- tedy, to co zbylo, musí jít ven. Zub se vytrhnul, dostal jsem ještě léky na bolest a další kontrola za 10 dnů. Po odeznění anestezie žádná bolest nepřišla, ani večer, ani ráno, druhý den jsem již normálně kousal a po 3 dnech již byla rána prakticky zahojena.

Anna

Měla jsem problémy s močovým měchýřem a ledvinami, po jednom měsíčním užití MTT se mi problémy výrazně snížili a moje dráha ledvin se upravila. Také jsem mívala oteklé kotníky a to teď úplně zmizelo. Rozhodně pokračuji s MTT dále.

Renata

Velmi se zvýšila moje pohyblivost. Jednak mám potřebu většího pohybu, ale i se dokážu více hýbat a podávám mnohem lepší sportovní výkony. Jsem rychlejší, hbitější. To potvrzuje i můj fyzioterapeut, který se ptal, co dělám po 7 letech pravidelných návštěv u něj jinak, že už nemám do té doby pravidelné bloky.

Eva

Trpěla jsem únavovým syndromem, kterého jsem se nemohla nijak zbavit. Pracuji jako učitelka a potřebuji mít dostatek elánu na výuku dětí. Po první dávce MTT jsem zjistila, že únava mizí a prožiji celý den úplně jinak. S manželem jsme se dohodli, že budu MTT pravidelně užívat.

Ivana

Byla jsem unavená a pořád ospalá. Již první kapsle MTT mi nalili energii do žil, cítím se dobře a stačí mi méně hodin spánku. Taky jsem zaregistrovala, že se mi zlepšuje kůže a mizí nějaké flíčky.

Josef

Já sám jsem nepozoroval žádné extra účinky, ale manželka mě upozornila, že každý den pracuji o 2 hodiny déle a nejsem večer unavený. Tak mi došlo, že to bude díky MTT.

Marta

Již jsem několik let v důchodu a práce na zahrádce je mým velkým koníčkem. Ale někdy mě klouby tak moc bolely, že jsem třeba z celé úrody jahod neposbírala žádnou, protože jsem se nemohla ohnout. Když jsem začala brát kapsle MTT (pouze poloviční dávku), tak bolesti odešly a mohu se báječně hýbat, takže pracuji na zahrádce třeba 7 hodin v kuse.  A druhý důležitý poznatek mi došel, že díky MTT  lépe vidím. Najednou se mi z mých obvyklých brýlí s dioptriemi 4,5 točila hlava, tak mě napadlo vzít si staré slabší brýle, a ejhle, viděla jsem přes ně dobře a vše bylo v pořádku. Takže děkuji  MTT.

Petra

Poslední 3 roky jsem trpěla chronickým respiračním onemocněním, což se projevovalo opravdu každý měsíc, klidně několikrát. Vystřídala jsem několik specialistů, ale nikdo mi neuměl pomoct. Až kapsle s telomerázou a moringou  MTT mi pomohly. Jím je již 3. měsíc a vůbec žádné respirační choroby, najednou jsem zdravá a vitální.  

Eliška

Kvůli depresím jsem poslední roky byla velmi unavená a úplně bez života. Léky, které jsem užívala, mě otupovaly a chtěla jsem jenom spát a nevycházet z bytu.  Začala jsem užívat moringu z Tenerife a po půlroce také kapsle MTT. Můj stav se postupně natolik zlepšil, že léky postupně vysazujeme, mám najednou spousty energie, užívám si života, chodím na koncerty a na túry do hor, což jsem si před tím ani nedokázala představit. S MTT žiji svůj život. Nádhera.

Milan Gelnar doporucujePokud Vás to zaujalo  a chcete se dozvědět více – případně doslova zázračný produkt na sobě vyzkoušet – klikněte na banner vlevo.

Systém Vás navede přímo na prodejní stránky, kde si budete moci dané zakoupit.

Kromě toho je zde nabídka mnoha dalších produktů, spojených s Moringou.

Nechť je Vám ku prospěchu …