Start nové Hvězdné cesty je 21.3.2023

Milí “Hvězdoplavci”

Start další Hvězdné cesty je 20.3.2022.

Kdo by se chtěl zúčastnit – prosím hlaste se na mail astrolog/zavináč/astrosfera.cz nebo pište SMS na 737 382 484 (vzhledem k různým spamovačům, obchodním zástupcům atp., cizí telefony bez písemné předchozí domluvy nezvedám, navíc zde je špatný signál, tak se ani nedá moc dovolat).

Pokud i Vy jste se rozhodli, nenechat ruce v klíně, ale nastavit si svůj život směrem, ke štěstí, pohodě a harmonii – pak zrovna pro Vás, je určen můj nejlepší projekt – “Hvězdná cesta!, která má už za sebou mnoho úspěšných startů (Hvězdná cesta už běží už několik let) a množství spokojených “Hvězdoplavců”.

Neváhejte a staňte se jimi také Vy.

Nastudujte oč vlastně jde a pokud to vzbudí Váš vážný zájem, pak se dle pokynů na hlavní stránce – dole, přihlaste a já budu velmi potěšen, že Vás tou cestou, budu moci provést!

S úctou a pokorou Váš Hvězdný průvodce – Milan Gelnar

20.8.2016

Stává se vám, že se některé zásadní životní situace neustále opakují?

 Že se sice opakují v jiném čase, s jinými lidmi a v jiném prostředí, ale jejich podstata je stejná?

 Pokud ano, pak je velká pravděpodobnost, že nejdete tou správnou cestou – že nenaplňujete svůj životní úkol.

Pokud se chcete dozvědět co to je – následně jaká je ta Vaše, podívejte se na níže uvedené krátké video.

 Učiníte-li tak, dozvíte se co bych odpověděl, kdybych měl šanci se lidstvem podělit jen s jedním jediným, ale naprosto klíčovým poznáním svého života.

 Je to poznání, které by dle mého soudu měl u sebe znát každý!

 To proto, že je tím pověstným klíčem, jež odemyká dveře ke spokojenému, harmonickému a neplněnému životu.

Chtěli byste takový klíč ke svému životu nalézt?

Chtěli byste mít takový život?

Pokud ano, pak neváhejte a podívejte se na toto video zde: https://youtu.be/yLB9EnWCmHo

Zpětné vazby:

A protože mi jako reakce  na Hvězdnou cestu přišla moc pěkná reakce, rád se s ní o ni s vámi rozdělím.

Zde je:

Dobrý večer pane Gelnare,

velice děkuji za Váš pořad Hvězdné cesty. V průběhu Cesty se objevovaly různé otazníky, na které jste mi v následujících dílech dával odpovědi, což bylo úžasné!

I v budoucnu se k jednotlivým dílům budu vracet, hlavně k astrologickým věcem, do kterých se postupně vpravuji. Dříve jsem o tom neměl žádné informace. Musím říct, že pro začátečníka jako já je to super forma, protože co jsem si tak projížděl na různých instruktážních videích a v knihách, tak astrologie mi přišla jako těžko uchopitelná “věda”. Díky Vašemu způsobu podání se mi to jeví jako příjemná, ne až tak těžká záležitost, do které bych i do kázal časem proniknout.

Jinak co se týká Vašeho náhledu na život a rady, které se snažíte předávat, se delší dobu shodují i s mým intuitivním směřováním a snažím se to uplatňovat. Samozřejmě je zde spoustu pro mě nových informací, které se postupně budu snažit prozkoumat a vyzkoušet. Například ta magie peněz je zajímavá. Pak například “uzemňování” člověka chůzí naboso, pití té správné vody, a mnoho dalšího…třeba holotropní dýchání nebo regrese.

Ještě jednou Vám děkuji. Toto byl seriál, na jehož díly jsem se vždy tešil!  (já jinak teda žádné seriály v TV nesleduji 🙂

Přeji Vám mnoho úspěchů ve veškerém Vašem konání!

Spokojený účastník HC Tomáš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *