Zdraví je to nejdůležitější co máme

14.5.2019

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Před nějakým časem, jsem se dostal k tomu, že jsem shlédl video s ruskou vědkyní – Prof. Dr. Gryaznevová – vedoucí mikrobiologie na Státní akademii v Moskvě.

Dostal jsem na něj doporučení s tím, že se jedná o něco mimořádného a určitě to musím vidět.

Viděl jsem a musím říci, že jsem nadšen a mám nyní jedinou touhu – to o čem paní profesorka mluví, na sobě vyzkoušet a mám zato, že to udělají i mnozí další.

Oč jde?

Probiotická bomba pro naše zdraví

Pevné zdraví, je téměř vždy spojeno s dobře fungujícím zažívacím traktem. Fungují-li dobře střeva, člověk je člověk nejen zdráv, ale také dobře naladěn a má radost ze života.

Díky současnému životnímu stylu a konzumaci převážně „mrtvých“ (průmyslově zpracovaných) potravin, většině populace však střeva bohužel správně nepracují.

Nyní je na trhu nové – dá se říci zázračné probiotikum – Bacillus subtilis, který spolu s dalším zázračným produktem Moringou z Tenerife, nastavuje poměry ve střevech tak, že likviduje to patologické a podporuje to prospěšné.

Moringa s probiotikem

Produkt se jmenuje MORINGA PLUS + Bacillus subtilis DSM 21097.

Jeho působením je např. likvidace gynekologických problémů, likvidace karcinogenních látek , kvalitnější sperma, pomoc při neplodnosti, likvidace virových infekcí, odstranění kardiovaskulárních problémů, , rozpouštění trombů, likvidace jinak velmi obtížně odstranitelné kandidy a mnoho dalšího. Vše ve výzkumech ověřeno na zvířatech i lidech.

Více o produktu moringa plus o probiotiku Bacillus subtilis sděluje Prof. Dr. Gryaznevová – vedoucí mikrobiologie na Státní akademii v Moskvě (video s českými titulky):

Pro odkaz na film – klikni na obrázek výše.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *